ploty

Oplocení z bambusu

Bamboo plot je jedním z nejvíce nahoru a přichází, trvanlivé a zelené oplocení dostupných materiálů pro majitele domů dnes. Dodává se v rolích lišty, a mohou být pěstovány přirozeně, dělat to jeden z nejatraktivnějších a šetrné k životnímu prostředí, oplocení materiálů na trhu.

Bamboo Oplocení Styles

Existuje celá řada bambusových plotových materiálů, které vám umožní dosáhnout soukromí, krásný plot a dobré svědomí používání udržitelných materiálů. Zde je krátký seznam nejčastějších bambusu plot stylů, takže se můžete rozhodnout, která bude nejvhodnější pro vaše potřeby oplocení.

Žít Bamboo Oplocení je skvělá volba, pokud žijete v prostředí, které je teplé celoročně. Bamboo roste rychlostí až třicet centimetrů za rok, což znamená, že může mít efektivní, živá plot jen pár let. Vše, co musíte udělat, je zastřihnout to každoročně do požadované výšky, jakmile dosáhne dospělosti.
Bamboo Cane Oplocení je bambus plot vyrobený z 3/8 pólů „průměr tkané společně s pozinkovaného drátu. Je odolný proti větru, nebude podlehnout počasí tak rychle jako ostatní dřevěných materiálů, a je sklizena z obnovitelných materiálů, na startu.
Válcované Bamboo Oplocení je odrůda bambusu plot vyrobený z 3/4 „bambusové tyče, spojených dohromady a vyhrnutými pro snadnou přepravu a dodání. Válcované bambus oplocení je ve výškách až 8 „vysoký, a může být instalován na dřevěné sloupky, nebo přes předem existující oplocení, včetně řetězu.
Bamboo Stick plot využívá 1/2 „bambusových lamel místo bambusové tyče. Je také obvykle přichází v vyhrnutými sekcí. Velký rozdíl mezi pólem plotem a lamel oplocení je odolnost proti povětrnostním vlivům. Budete chtít léčit lamel oplocení s počasí fólií, aby se zabránilo jeho prožívání hnijící a další poškození počasí.
Bamboo Větvička Plot je vyrobena z malých bambusových větviček protkaných a držely pohromadě s pozinkovaného ocelového drátu. To se podobá kštice plot, je trochu otevřenější než ostatní bambusové oplocení, a nebude trvat zas až tak dlouho. Přesto, pokud hledáte pro tropické citem pro vaše potřeby oplocení, najdete lepší produkt, než bambus větvička plotu.
Potřebujete najít PRO PRO VÁŠ BAMBOO PLOT? Najít Pros
Bamboo oplocení X-Tras

Zatímco bambus oplocení je krásné samo o sobě, mnoho majitelů domů si také vybrat, aby se oblékli ji trochu, aby to vypadalo trvalejší a pomohla posílit její strukturální integritu. Budování cedrového rám, včetně sloupků, příček a špičkových kolejnic, je výborný způsob, jak podporovat a zpevnit vaše bambusové oplocení, což je trvalejší plot řešení. Samozřejmě, zatímco dřevěné rámy poskytují solidní základ pro instalaci, to není nutné. Jednou z velkých výhod bambusové oplocení je, že může být instalován kdekoliv, že má podporu. To dělá favorit domů s odkazem ošklivé řetězu, protože bambus plot až 8 ‚high může být instalován na, a znovu si Drátěný plot poloviny výšky.

zdroj: Homeadvisor