ploty

Ornamentální ploty

Okrasné ploty jsou téměř nikdy čistě ozdobná. Několik majitelů domů se vyvarují všechny úvahy o soukromí a bezpečnosti, dva nejběžnější funkce obytné oplocení-a instalaci plotu jen proto, že vypadají pěkně. Přesto, mnoho majitelů domů chtějí, aby jejich plot za účelem zlepšení jejich krajiny, takže vzhled plotu může nahradit funkce špičkové soukromí a bezpečnosti. Konec konců, my všichni chceme cítit bezpečně u nás doma, ale nemáme jít ven a instalovat dvacet stop vysoké betonové zdi kolem naší něj. Okrasné ploty, pak jsou navrženy a vyrobeny s okem na tom, jak bude váš plot pracovat v duchu svého dvorku. Stejně tak nejlepší okrasné oplocení dodavatelé jsou nejen odborné plot stavitelé, ale mají nějaké zkušenosti nebo odbornost v krajině designu stejně.

Okrasné Fence Wood

Jedním ze standardních nositelů v okrasné oplocení, dřevo dodává bezkonkurenční pocit tepla do svého dvorku. Zatímco kovové oplocení může být více ozdobený, dřevěné ploty jsou mnohem přirozenější a méně rušivé pro vaše venkovní terénní úpravy. Speciálně pro majitele domů, kteří mají rádi přírodní stylu zahradničení je krutější, více umělý vzhled kovu nemusí být nejlepší nápad. Dřevěné ploty jsou náchylné k zubnímu kazu, deformace a škůdcům, ale v případě, že dekorační kvalita vašeho plotu je vysokou prioritou, můžete být ochotni obětovat toto opatření trvanlivosti.

Kované železné oplocení okrasné

Ne kovový plot nemůže rovnat vzhled a tradici tepaného železa, a to je vynikající volbou materiálu, když budete potřebovat váš plot, aby okrasných, silný a odolný. Samozřejmě, že to bude stát hodně peněz, jak dobře zvláště pokud budete potřebovat plot obklíčit celý váš dvorek. Na druhou stranu, žádný jiný plot má potenciál zvýšit svou hodnotu vlastnosti, stejně jako tepaného železa. Nejen, že je to opravdový kovaného železa vytvořit krásný plot, je tu dobrá šance, že bude trvat po celou dobu životnosti vašeho domova.

Potřebujete najít PRO PRO VÁŠ ornamentální PLOT? Najít Pros
Hliník Okrasné oplocení

Na rozdíl od dřeva a kovaného železa, máte větší šanci vidět reklamu na hliník, okrasné oplocení. To proto, že dřevo a kovaného železa se předpokládá, že bude okrasných od přírody vzhledem k tomu, až do nedávné doby, majitelé domů, kteří chtěli ozdobný plot by neměl považován hliník možnost. Hliník je příliš lehké splnit mnoho potřeb oplocení, ale neustále se zdokonalující slitiny hliníku přidat další sílu, aniž by byla obětována schopnost hliník je třeba složitě vymyšlený. Hliníkové ploty mají vysokou odolnost proti korozi a jsou v podstatě proti škůdcům-důkaz. Nebudou trvat tak dlouho, jak kovaného železa, ale kvalita hliníkové ploty bude stále posledních mnoho let. Mohou být navrženy s vlastní jakéhokoliv tvaru, barvy nebo okrasné funkce.

Plotové nástavce a Gates

Plotové nástavce jsou dekorativní desky, které vidíte na mnoha plotové sloupky. Někdy jsou označovány jako plot post čepice. Je přirozené, že se objevují ve všech tvarů a velikostí. Některé z nich jsou hranatější a geometrická; jiní jsou dominují okrasných kulových uzávěrů. Špičaté plotové nástavce bude také přidat další bezpečnostní opatření, takže plot hůře měřítku. Mohou být vyrobeny ze stejného materiálu jako plot nebo jiný, okrasných materiálu, jako je měď. Okrasné ploty také často zahrnují komplikované plotové brány, které mohou skutečně přidat vlastní pohled na váš plot a na celkovém krajiny.

zdroj: Homeadvisor