ploty

Dobré oplocení dělá dobré sousedské vztahy

Ve většině příměstských a městských oblastech, je soukromí plot je zásadní pro umožnění vás a vaši rodinu prostor vlastní. Ochrana osobních údajů ploty fungovat oběma směry. Oni odstínění nepříjemné vnější památky a zvuky kolem vás, zatímco vám také umožní soukromí, aby se váš dvorek vaše. A kdo opravdu chce žít pod mikroskopem?

Hardscape Ploty-vinyl, kámen, a dřevěné ploty ochrany osobních údajů

Nejběžnější soukromí plot je model hardscape. Jedná se o dřevo, kámen, nebo vinyl soukromí ploty, které mohou být postaveny rychle. Tyto soukromí ploty jsou robustní a snadno udržovatelné. Jsou také poměrně snadné navrhnout kolem, a můžete umístit cokoliv terénní úpravy můžete vybrat v přední části plotu s cílem zlepšit krásu a omezit odvolání vašeho domova. Je samozřejmé, že množství terénních úprav máte v úmyslu použít ovlivňuje typ plotu budete kupovat. Některé ploty jsou zakoupeny na funkčnost, jiní jak z hlediska formy a funkce. Těžký terénní úpravy, například, může vám volnou ruku ke koupi levnější plot, za předpokladu, že vaše terénní úpravy bude dělat esteticky i funkčně, co je třeba dělat levnější plot. Ale výhoda spolehlivého hardscape plotu je, že bude chránit vaše soukromí ve všech ročních obdobích, a nikoli pouze v případě, zeleň je plná.

Softscape Ploty-Použití úpravy terénu soukromí

Softscape ploty se často nazývají „živá zdi“, protože jsou nejen oni mix živých rostlin, ale měnit jejich barvu, tvar a strukturu v průběhu celé sezóny. Stejně tak lze prořezávat, aby se na různých vzorů v každém ročním období, s květinami, které kvetou po celý rok. Tyto „ploty“ jsou častěji používaný buď ve spojení s hardscape plotů nebo místo nich, když vlastnost je dostatečně velký, takže soukromí menší problém.

Být dobrým sousedem

Vaše soukromí plot bude přínosem pro vás i vašeho souseda. Mnoho sousedů, právě z tohoto důvodu, rozhodnout sdílet náklady na plotu, který běží dolů společném pozemku linku. I když to může být složité rozhovor, je stále důležité mít k dispozici i v případě sdílené náklady nejsou v kartách. Váš soused by měl vědět, že plot se děje ve protože to bude jistě mít vliv na jejich názor jako hodně jako Vy. Ale nezapomeňte, že pokud sdílíte náklady, budete často podléhají sdílení designový koncept. To je místo, kde se stává v nákladech složité, méně než v síle.

Robert Frost je často citován, „Dobré ploty dělají dobré sousedy“, ale v případě, že instalace soukromí plot není správně zacházet, plot může dělat nic, ale ve skutečnosti způsobí nepřátelství. Stejně tak, ujistěte se, že jste důkladně zkontrolovat vlastnických hranic před provedením chybu, která může být buď volná nemovitost nebo náhodně, aby hrábl pro někoho jiného. Účelem Good Privacy plotu je, aby se vaše okolí více obyvatelný, ne méně.

zdroj: http://www.homeadvisor.com/r/privacy-fencing/#.WIipiVPhDIU