brány, ploty

Téma materiál – dřevěná nebo kovová brána

I když v posledních letech vinylové brány byly získává na popularitě, dřevěné a kovové brány byly standardem pro věkové kategorie. Jejich velký výběr stylů a aplikací udržet je v horní části seznamu pro mnoho majitelů domů. Volba bránu ten pravý pro vás může být obtížné, pokud nevíte, výhody a nevýhody jednotlivých materiálů. Mějte se dozvíte, co byste měli vědět při zvažování dřeva nebo kovu bránu.

Kovové Gates: Přihlášky po staletí

Kovové brány jsou mimořádně odolné. Jejich síla byla testována a znovu testovány s úžasnými výsledky. Příliv je však posun; staré kovy jsou nahrazovány novými. Železo, zatímco historicky zcela běžnou záležitostí, se nyní stává vzácností. Ačkoli některé z nejlepších kovářství někdy našel byl na bronz, mosaz a měď bran, které nejsou volbou pro většinu z důvodu ceny.

Ocelových a hliníkových vrata jsou novým trendem. Hliníkové brány jsou zvláště oblíbené, protože jejich nízkou hmotnost a odolnost vůči počasí. Nejvíce se však chybí na síle ve srovnání s jinými kovy. Hliníkové vrata jsou často příliš duté nebo tenký – způsob, jak udržet nízké ceny. Jsou rovněž považovány za méně esteticky.

Pevná ocelová vrata jsou poměrně silné a příjemné na pohled stejně. Oni jsou často namalovaná černá a prodáván jako „kovaného železa“, který může dostat matoucí. Velmi málo společností, aby v reálném kované železné brány; cena je příliš vysoká, a práce příliš intenzivní. Ocel může být snadno tvarované mít vzhled starého železa, ale to je ve skutečnosti méně trvanlivé. Na straně plus, majitelé domů, které si mohou dovolit ocel může mít kované železné vzhled, aniž by obrovský cenovka.

dřevěné Gates

Cena, výkon a vzhled dřevěné brány jsou závislé na stromě je to vyrobené z. Brána z borovice bude cenově dostupný, lehký, a bude se však budete malovat nebo skvrna ji. Cedar je často používán pro výrobu dřevěných vrat vzhledem ke svým přirozeným povětrnostním vlivům a repelent proti hmyzu kvalit. Tvrdého dřeva Vrata jsou velmi drahé, ale mají vypadat a cítit se jako nic jiného.

Všechny dřevěné brány budou muset údržbu, aby jim v top stavu. Novější vinylové brány, které jsou vyrobeny, aby vypadal jako dřevo jsou prakticky bezúdržbové, ale i netrénované oko může rozeznat rozdíl mezi skutečnou věc a vinyl faksimile.

Potřebujete najít Pro pro vaše brána instalaci? Najít Pros
Gate Hmotnost

S brankami, stejně jako u mnoha jiných věcí, to je často předpokládal, že těžší je lepší. Ať už se jedná kov nebo dřevěná vrata, správnost modelu je často posuzována podle jeho náročnosti na rozdíl od jeho skutečného provedení stavby. Je pravda, že těžší kovová vrata je obvykle vyrobena z masivního kovu, než duté, a to z tvrdého dřeva váží více než borovice, ale soudě podle bránu liber sám může být chyba.

Ať už máte příjezdovou cestu, vstupu, nebo zahradní branku, jeho hmotnost může být faktorem v jeho výkon a životnost. Brána, která je příliš těžká může dojít k poškození hardwaru a plot nebo zeď je to namontována na. Problémy Hmotnost v automatických závor mohou být také problém. DIYer zejména by měl být velmi opatrní při instalaci vrat otvírák a ujistěte se, že je dimenzován na hmotnost branky

zdroj: Homeadvisor