ploty

Drátěné ploty

Ostnatým drátem jsou nejlépe známý jako levná možnost oplocení běžně používané v pastvin, aby dobytek omezena na konkrétní oblasti. Při použití na spojení s tkané drátěné pletivo, ostnatý drát může být velmi efektivní při prevenci velkých zvířat ze poškodí ploty, a pro udržení menších zvířat z kopání pod plotu. Ostnatý drát může být také použit pro hraniční plodin, aby se zabránilo velkých zvířat dostat se dovnitř a mstili.

Ostnatým drátem, aby lidé Out, Příliš

Zatímco většina lidí spojuje ostnatý drát s ocelovými sloupky a zemědělské účely, existuje mnoho obytných a komerčních využití pro ostnatým drátem, stejně. Ve skutečnosti, zemědělské využití ostnatého drátu jsou jen špičkou ledovce, pokud jde o používání ostnatý drát. Ostnatým drátem a holicí strojek pásku, obě hybridy tradiční ostnatého drátu, jsou jedny z nejúčinnějších bezpečnostních odpuzujících můžete nainstalovat, pokud váš hlavní starostí je udržet nechtěných návštěvníků z vašeho majetku.

Jaký typ ostnatým drátem budete potřebovat?

Aby bylo možné určit typ a množství ostnatým drátem, které se bude nejlepší pro vaše potřeby, je důležité vyhodnotit, co máte v plánu na použití pro. Zemědělské využití obvykle vyžaduje standardní dvojí obal, 12 1/2 měřidlo, zinek potažené, pozinkovaný ocelový drát, navlečené spolu pravidelně umisťuje ocelové sloupy. Kolik prameny je třeba nainstalovat na délce plotu je určena dobytek jste doufal, že udržet (nebo ven). Ovce potřebují nejvíce prameny 7 pásů na plot (i když spodní dvě žíly jsou tradičně vyrobeny z obyčejného drátu), zatímco dobytek a koně obecně nepotřebují více než 4 až 7, v závislosti na typu a temperamentu. Pokud se snažíte, aby lidi ven, máte jiný soubor otázek se ptát dohromady, včetně toho, zda tradiční ostnatý bude efektivní bezpečnostní řešení pro začátek.

zdroj: Homeadvisor