ploty

Možnosti dřevěných plotů

Přidání dřevěný plot do svého programu terénní úpravy změní váš venkovní obytný prostor a zlepšit styl vašeho domova. Ať už jsou vaše dřevo oplocení myšlenkou je, je tu dobrá šance, že tam je produkt na trhu, aby se vešly jak vašim potřebám a vašemu vkusu, stejně. K dispozici je mnoho možností dřevěný plot, a existuje spousta věcí, aby zvážila, než se rozhodnete o tom, co budete dát na svůj majetek. Zvláště se to týká, jsou druhy dřeva plot je vyroben, jak se, že dřevo bylo ošetřeno, a jaká část stromu dřevo je převzata z.

Dřevo Oplocení Myšlenky: Co Druhy je pro vás nejvhodnější?

Druhy stromu váš plot dřevo pochází ze nebude hrát jen roli v tom, jak vypadá váš majetek, ale bude mít také velkou roli v určování toho, jak dobře váš plot pojme až přírodními živly. Zatímco borovice je pravděpodobně nejčastějším typem oplocení dřeva, možnosti, jako sekvoje, cedr a smrk jsou také velmi populární.

Redwood ploty mohou být drahé vyšších tříd, ale to dělá vynikající plot materiál. Pokud tento druh dřeva není k dispozici ve vaší oblasti, obvykle to může být zvláštní objednat. Neléčené smrk plaňkové ploty a příčné lišty jsou nejčastěji používány v panelových 4 × 8 nebo 8 x 6-noha hlídkových a palisáda, plotu sekcí, které najdete v místním železářství. Cedrové dřevo obsahuje olej, který dělá to přirozeně odolné proti hnilobě a hmyzu; To je důvod, proč lze nalézt nejen v šermu, ale v mnoha jiných venkovních nastaveních, taky.

Jádrové dřevo a běl Možnosti plotové

Další věc, aby zvážila s možností dřevěných oplocení je místo, kde ve stromu dřevo použít pochází. Dřevo z hluboko uvnitř stromu (tzv jádrové dřevo) je obecně silnější a bude mít mnohem méně uzlů. Běl (dřevo převzaty z více vnějších oblastech stromu) je levnější, ale náchylné k hnilobě rychleji a mají více uzlů. I když používáte bělí pro vaše plotových dílců ušetřit peníze, možná budete chtít, aby zvážila jádrové dřevo pro sloupky a jiné strukturálně důležitých plotových dílců. Stavba srdce, stavebnictví běžné, TRŽNÍ srdce, nebo TRŽNÍ stupně jsou vynikající volbou pro oplocení. Uspokojivou obchodní srdce, stavba srdce, vyberte srdce, nebo vymazat všechny srdce bude dražší, ale dělají dobré možnosti pro sloupků a jakékoli jiné části plotu, která se dotýká země.

zdroj: http://www.homeadvisor.com/r/wood-fence-options/#.WIiq2VPhDIU