ploty

Neviditelné oplocení

Když si lidé myslí o neviditelné pet oplocení, první věc, která přijde na mysl, je často kňučení psa souseda. Nebojte se; to není tak zlé, jak to zní. Ve skutečnosti, mnoho elektrické zvířátko zádržné systémy mají nastavitelné ovládací prvky pro jakýkoliv druh šoku váš pes může, nebo nemusí, cítit. Existuje také mnoho dalších výhod flexibilní neviditelný pet oplocení je schopna nabídnout, a to jak vašeho psa a váš majetek, stejně.

Skryté Výhody Elektrické plotem pro psy Montáž

Na rozdíl od tradičních dřevěných prken nebo-drátěné pletivo, což může trvat až hodně prostoru ve dvoře, většina neviditelný pet oplocení je pohřben v podzemí. Výsevem obvodu drátu kolem určeném prostoru a připojování rádiový vysílač na obojku Vašeho psa, máte nyní bariéru, že nikdo nebude oznámení, avšak vašeho domácího mazlíčka! Pokud chcete, můžete použít praporky kolem svého dvorku k označení, kde končí a začíná plot, ale pokud nechcete umístit žádné značky, tyto systémy jsou prakticky nezjistitelné!

Náklady a údržba Invisible nabídkou přístup k oplocení

Dalším velkým přínosem instalace elektrického psa plot je tento: tyto systémy jsou mnohem levnější než tradiční oplocení. Nejen, že je neviditelný pet oplocení levnější instalovat, není vůbec nutné znovu hotové, znovu obarví, re-maloval, nebo vyměnit, což vám ušetří čas a peníze v dlouhodobém horizontu. Jedinou skutečnou údržba neviditelný pet oplocení potřebuje, je výměna baterie, která může být velmi snadné, pokud váš plot společnost má poštovní program, který vám bude posílat baterie vždy, když přijde čas na výměnu.

Invisible Pet Oplocení umožňuje větší pružnost

Vzhledem k jeho využívání rádiových vln spíše než fyzické bariéry, neviditelný pet oplocení poskytuje mnohem více možností než tradiční ploty. Můžete vytvořit oplocení přesně tam, kde si přejete; nejste omezen jen na obvodu svého dvorku. Můžete ho dát kolem zahrady nebo na záhonu, takže pes nebude vykopat zeleninu nebo rostliny. Můžete dát si jej okolo patia, pokud nechcete svého psa opustit verandu. Pokud máte obrovský dvorek, můžete vytvořit uklízení uvnitř-a-trávník pro ovládání pohybu vašeho psa. Ve skutečnosti, pokud již máte pre-existující plot, která vás baví, ale váš pes má ještě našel způsob, jak se dostat ven, jednoduše umístit elektrický plot kolem hranice fyzického jednoho, aby se ujistil útěk je zabráněno v dobrém.

Elektrická Pes plot instalace nabízí pohodlí

Máte těžko plotu oblastí ve vaší zahradě: kolem stromů, ostré rohy, nebo své sousedy „pre-existující plot? Nezapomeňte, že neviditelné ploty jsou jednoduché na instalaci a mohou jít kamkoli budete chtít; otevírají váš dvorek a umožňovat volný výhled na svém okolí. Jsou perfektní, pokud máte sdružení majitelů domů, nebo pronajímatelem, který neumožňuje tradiční oplocení. Navíc, oni pracují celý den a celou noc, takže už nikdy nebudete muset dvakrát přemýšlet o nich. Navíc, pokud budete pohybovat, můžete nyní přinést oplocení s vámi jen vyhrabat to a máte celoživotní investice.

Bezdrátové Pet zádržné systémy

Bezdrátové pet zádržné systémy jsou podobně jako jiné neviditelný pet oplocení, ale pracovat, aniž by museli zakopat drát po obvodu vaší zahradě. Instalace bezdrátové pet zádržné systémy je jednodušší, než více konvenční instalace elektrického ohradníku psa; vše, co udělat, je umístit vysílač v centrální poloze a vytváří kruhové pole, které funguje podobně jako pohřben drátu. Hlavní nevýhodou bezdrátových systémech pro domácí zvířata je to, že pouze kruhové pole může být vytvořen; místo toho, aby mohli přizpůsobit obvodu podle vašich představ, jste omezen na předem stanovené kruhového okraje. Bezdrátové systémy jsou skvělé pro domácnosti, které jsou v úvrati majetku, ale protože většina domů se nenachází tímto způsobem, mnozí zjistili, že mírné nepohodlí při pohřbívání anténu jeden nebo dva palce do země také stojí větší flexibilitu z kabelové systémy.

zdroj:http://www.homeadvisor.com/r/invisible-fence-benefits/#.WIirNlPhDIU